فعالیت در مرکز رشد فناوری دانشگاه
چهار شنبه 5 تير 1392 ساعت 0:23
   
بدینوسیله به اطلاع تمامی دانشجویان علاقمند به امور پژوهشی و ابداعات و اختراعات می رساند مرکز رشد فناوری دانشگاه علوم پزشکی بابل به حول و قوه الهی و با پشتوانه توانمندیهای علمی ، فنی ، تحقیقاتی و آزمایشگاهی این دانشگاه با هدف تجاری سازی نتایج تحقیقات ، بسترسازی جهت ایجاد فرصت های شغلی تخصصی ، حمایت از نوآوری و خلاقیت محققان جوان از حضور و فعالیت دانشجویان در این مرکز استقبال می نماید. علاقمندان این عرصه جهت آشنایی هرچه بیشتر با این مرکز و حیطه فعالیت های آن جهت شرکت در جلسه آشنایی با این مرکز با حضور مسئولین مرتبط، به کمیته تحقیقات دانشجویی مراجعه نمایند.مهلت نام نویسی همه روزه از 8صبح الی 3 بعدازظهر( 4/4/92 الی 30/4/92).
 


گروه خبر:               تعداد
صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد

  جلسه فیلد قلب
دوازدهمین جلسه فیلد پژوهشی قلب در روز چهارشنبه مورخ 10 مهرماه در محل سالن توانمندسازی معاوت پژوهشی برگزار می شود. این جلسه مربوط به ...
چهار شنبه 3 مهر 1392 ساعت 15:3

  گزارش برگزاری مدرسه تابستانی
به حول و قوه الهی سومین مدرسه تابستانی کمیته تحقیقات دانشجویی با استقبال کم نظیر دانشجویان در روزهای سه شنبه ، چهارشنبه و پنج شنبه؛ 5 الی 7 شهریورماه در دانشکده پزشکی و معاونت تحقیقات و فن آوری برگزار گردید. بیش از 50 نفر از دانشجویان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای در این برنام هشرکت نمودند. در برنامه امسال کارگاه های اصول و مبانی روش تحقیق و پروپوزال نویسی، انواع مطالعات پژوهشی، آموزش روش های جست و جو در منابع اینترنتی بیومدیکال، آشنایی با نرم افزار مدیریت منابع(ENDNOTE) و چکیده نویسی مقالات ویژه کنگره های دانشجویی برگزار گردید. لازم به ذکر است تدریس تمامی کارگاه ها توسط دانشجویان عضو کمیته تحقیقات صورت پذیرفت. دانشجویان در این دوره با هدف آشنایی با مراحل اولیه یک پروژه تحقیقاتی در قالب گروه های کوچک زیر نظر دانشجویان با سابقه به آموزش و تمرین پرداختند. در نظرسنحی صورت گرفته استقبال کارگاه در سطح خوب ارزیابی گردید. امید است این برنامه موجب ارتقای انگیزه وشور پژوهشی در میان دانشجویان شرکت کننده گردد. برای دیدن عکس های مدرسه تابستانی به لینک زیر مراجعه نمایید: http://src.mubabol.ac.ir/Default.asp?NP=2895
يك شنبه 24 شهريور 1392 ساعت 19:27

  برنامه اولیه مدرسه تابستانی کمیته تحقیقات دانشجویی
دانشجویان عزیز می توانند برنامه اولیه مدرسه تابستانی کمیته تحقیقات را از لینک زیر دریافت نمایند: http://SRc.mubabol.ac.ir/DOC/barname.docx
دو شنبه 4 شهريور 1392 ساعت 20:2

  پیام تبریک
افتخاری دیگر... انتشار مقاله پژوهشی اعضای فعال کمیته تحقیقات دانشجویی، آقایان امین ضرغامی و فرید علی نژاد را در پایگاه مجلات ISI ( Stem Cell, research&therapy) با ضریب تاثیر 65/3 را به ایشان و همه پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی بابل تبریک عرض نموده و سرافرازی و موفقیت روزافزون این عزیزان را از درگاه ایزد منان خواستاریم. کمیته تحقیقات دانشجویی
دو شنبه 21 مرداد 1392 ساعت 17:29

  کلیات جلسه شورای پژوهشی کمیته تحقیقات دانشجویی دوشنبه مورخ 27 مرداد
جلسه ی بعدی شورای پژوهشی کمیته تحقیقات دانشجویی در روز دوشنبه مورخ 27 مرداد و از ساعت 13.30 در محل سالن شواری معاونت پژوهشی برگزار خواهد شد. طرح های زیر در این جلسه مطرح خواهند شد: 1. بررسی ارتباط میانگین سطح آنتیTPO سرمی با عفونت هلیکوباکتر پیلوری در بیماران تیروئیدیت هاشیموتو مجری دانشجویی: ریحانه السادات مستجاب الدعوه Heal Star2. بررسی اثر بر ترمیم زخم معمولی در موش صحرایی مجریان دانشجویی: نگار بذرافشان، دینا مرادی 3. نقش عصاره هیدروالکلی دانه کرفس کوهي در آرتریت روماتوئید تجربی در رت مجریان دانشجویی: معصومه رشیدپور، سیده مهدیه حسینی 4. بررسی میزان رضایت بیماران مراجعه کننده به اورژانس بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل در سال 1392 مجریان دانشجویی: حیدر داتوبر، شایان علی جان پور 5. مقایسه فراوانی ریسک فاکتورهای سکته مغزی و قلبی در بیماران 15تا 45 سال در بیمارستان های دولتی بابل در سال 91-85 مجری دانشجویی: مصطفی مصطفی زاده بورا
دو شنبه 21 مرداد 1392 ساعت 17:25

  جزئیات برگزاری مدرسه تابستانی
فایل جزئیات برگزاری مدرسه تابستانی: http://SRc.mubabol.ac.ir/PDF/summer school.pdf
يك شنبه 13 مرداد 1392 ساعت 19:43

  برگزاری مراسم افطاری اعضای فعال کمیته تحقیقات دانشجویی
کمیته تحقیقات دانشجویی برای سومین بار مراسم پرفیض افطاری دانشجویی را مقارن با ولادت امام حسن مجتبی (ع) برگزار نمود. این مراسم که با حضور اعضای فعال این کمیته و نیز با دعوت از تنی چند از فعالین تشکل های دانشجویی و نیز اعضای هیئت علمی عضو شورای پژوهشی این کمیته و همچنین همراهی معاونت محترم تحقیقات و فن آوری در مسجد امام علی (ع) دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزار گردید. این برنامه با ختم دسته جمعی سوره انعام آغاز و با نماز جماعت به امامت دکتر یدا.. پور ادامه یافت. در پایان نیز صرف افطار میهمانان و مدعوین خاتمه یافت. در نهایت نیز عکس یادگاری خاطره انگیزی گرفته شد. از نکات قابل توجه این مراسم تقبل تمامی هزینه های برگزاری با همت اعضای این کمیته صورت گرفته بود.
يك شنبه 6 مرداد 1392 ساعت 19:51

  گزارش فیلد قلب
جلسات فیلد قلب از تاریخ 18 اردیبهشت سال جاری و با حضور 10 نفر از اعضای کمیته تحقیقات دانشجویی که علاقه مند به بیماری های قلبی عروقی بودند با هدف افزایش دانش و یافتن موضوعات مناسب پژوهشی در حوزه بیماری های قلبی عروقی برگزار شد.
شنبه 29 تير 1392 ساعت 16:47

  برگزاری مدرسه تابستانه
بدین وسیله به اطلاع تمامی علاقمندان رسانیده می شود مدرسه تابستانی در نیمه اول شهریور برگزار خواهد شد.
دو شنبه 17 تير 1392 ساعت 21:6

  برگزاری کارگاه نگارش چکیده مقاله ویژه کنگره دانشجویی
با توجه این که حضور فعال در چهاردهمین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی کشوراز اولویت های کمیته تحقیقات دانشجویی در سال جاری به شمار می رود. واحد آموزش کمیته تحقیقات دانشجویی پیرو این موضوع اقدام به برگزاری کارگاه نگارش چکیده مقاله نمود تا ضمن آشنایی دانشجویان متقاضی شرکت در کنگره با مبانی نگارش یک چکیده استاندارد، با چک لیست های داوری آشنایی پیدا کنند. دانشجویان علاقه مند می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر فایل آموزشی را دانلود نمایند.
دو شنبه 17 تير 1392 ساعت 21:5

  چهاردهمین کنگره سالانه دانشجویان پزشکی ساری
چهاردهمين کنگره ساليانه دانشجويان علوم پزشکی کشور و پنجمين کنگره بين المللی ساليانه دانشجويان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ايران، 10-7 آبان 1392 در ساری برگزار می شود. اطلاعات بیشتر در سایت کنگره http://congress.mazums.ac.ir/sicobair5/index.php?slc_lang=fa
جمعه 7 تير 1392 ساعت 14:40

  پیام تبریک
موفقیت دانشجویان محترم پزشکی، آقایان آریا روحی و بابک معظمی را در انتشار مقاله خود در پایگاه معتبر ISI (Cochrane Database Systematic Reviews )تبریک عرض می نماییم.
چهار شنبه 5 تير 1392 ساعت 0:27

  سرپرست جدید کمیته تحقیقات دانشجویی بابل
طی مراسمی با حضور معاونت محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه و اعضای محترم شورای مرکزی کمیته، جناب آقای دکتر هادی پارسیان عضو محترم هیئت علمی دانشگاه به عنوان سرپرست جدید کمیته تحقیقات به مدت یکسال معرفی شدند.
چهار شنبه 5 تير 1392 ساعت 0:25

  برگزاری کارگاه medical journalism
کارگاه نحوه نگارش و ارائه مقاله در حیطه علوم پزشکی طی سه جلسه در اردیبهشت ماه 1392 با حضور اعضای فعال کمیته تحقیقات دانشجویی برگزار گردید. این کارگاه با همت معاونت تحقیقات و فن آوری و واحد آموزش کمیته و با تدریس سرکار خانم دکتر ونجی برگزار شد. از نقاط قوت این کارگاه، تدریس به زبان انگلیسی و ارائه مطالب به شیوه ای جذاب بود که منجر به افزایش مشارکت دانشجویان گردید.
دو شنبه 30 ارديبهشت 1392 ساعت 19:43

  کارگاه آموزش Word & Power point
واحد آموزش هسته پرستاری، مامایی و پیراپزشکی کمیته تحقیقات دانشجویی در نظر دارد برای علاقمندان کارگاه آموزش Word & Power point برگزار نماید. علاقمندان جهت ثبت نام به کمیته تحقیقات دانشجویی مراجعه نمایند. دانشجویان جدیدالورود در اولویت می باشند. زمان: سه شنبه 17/2/92 ساعت 15
يك شنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت 14:29

  بازدید از انستیتو پاستور ایران( آمل)
کمیته تحقیقات دانشجویی در راستای اهداف پژوهشی خود و آشنایی دانشجویان با مراکز تحقیقاتی و امکانات و اهداف پژوهشی در منطقه ، گروهی از اعضای فعال این مرکز ( 25 نفر) را جهت بازدید به مرکز انستیتو پاستور ایران واقع در شهرستان آمل اعزام نمود. برای دیدن تصاویر به گالری مراجعه فرمایید.
شنبه 14 ارديبهشت 1392 ساعت 14:34

  برگزاری کارگاه های تحقیقاتی در رامسر
در پی درخواست و اظهار علاقمندی جمعی از دانشجویان دانشکده پرستاری- مامایی واحد رامسر جهت شکل گیری کمیته تحقیقات دانشجویی در این دانشکده و ایجاد بستری جهت انجام فعالیت های پژوهشی ، کمیته تحقیقات دانشجویی مرکزی دانشگاه علوم پزشکی بابل جهت توانمند سازی این دانشجویان کارگاه های تحقیقاتی (انواع مطالعات تحقیقی، پروپوزال نویسی، تکنیک های search در منابع اطلاعاتی، چکیده نویسی مقالات و Word & Power point ) را طی روز های 5 و 6 اردیبهشت سال جاری در دانشکده پرستاری مامایی واحد رامسر برگزار نمود. برای دیدن تصاویر به گالری مراجعه فرمایید.
شنبه 14 ارديبهشت 1392 ساعت 14:33

  فراخوان اولین جلسه ژورنال کلاب دانشجویی
کمیته تحقیقات دانشجویی برگزار میکند اولین جلسه ژورنال کلاب دانشجویی چهارشنبه 12/23 ساعت 15-16 در سالن توانمندسازی معاونت تحقیقات و فن آوری برگزار می شود جهت دریافت فایل مقاله به سایت کمیته مراجعه نمایید http://src.mubabol.ac.ir
يك شنبه 20 اسفند 1391 ساعت 23:48

  فراخوان
برگزازی اولین جلسه ژورنال کلاب دانشجویی در دهه آخر اسفند
سه شنبه 15 اسفند 1391 ساعت 21:33

  پیام تبریک دبیرکمیته تحقیقات دانشجویی
ضمن قدردانی از زحمات تمامی دانشجویان تیم اعزامی المپیاد امسال که تعداد کثیری از این عزیزان از اعضای محترم کمیته تحقیقات دانشجویی نیز هستند تبریکی ویژه عرض میکنیم خدمت دانشجویان گرامی آقای حمید مهدی زاده( پزشکی ورودی 85) و خانم فرشته ذوالفقاری (پزشکی ورودی 88)که به ترتیب موفق به کسب رتبه 12 و 14 المپیاد کشوری در حیطه علوم پایه شدند.برای همگی این عزیزان موفقیت روزافزون در عرصه آموزش و پژوهش را آرزومندیم.
دو شنبه 30 بهمن 1391 ساعت 12:17

  پیام تبریک شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه
درخشش تیم اعزامی دانشگاه علوم پزشکی بابل و کسب مقام پنجم کشوری در چهارمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور در سال 1391 را به جامعه دانشجویی و علمی دانشگاه تبریک عرض نموده و موفقیت این عزیزان را از ایزد منان خواستاریم.
پنج شنبه 26 بهمن 1391 ساعت 20:58

  کسب مقام دوم کشور در کمیته های دانشگاه های تیپ دو
انتخاب شایسته کمیته تحقیقات دانشجویی بابل در جشنواره پزشکی رازی به عنوان دومین کمیته ی برتر دانشگاه های تیپ دو
جمعه 15 دي 1391 ساعت 21:12

  فراخوان
دانشجویان علاقمند جهت انتخاب مسئولین هسته های پزشکی ، دندانپزشکی و پیرا پزشکی کمیته تحقیقات دانشجویی CV خود را حداکثر تا تاریخ 30/11/91 ارائه نمایند.
جمعه 15 دي 1391 ساعت 21:10

صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد
      

آدرس: بابل، خیابان گنج افروز، دانشگاه علوم پزشکی بابل، معاونت تحقیقات و فناوری، کمیته تحقیقات دانشجویی

تلفاکس: 32190971-011    کدپستی: 47745-47176  Email: Src.mubabol@gmail.com