فقط در این سایت
در همه سایتهای دانشگاه علوم پزشکی بابل
گزارش روند برگزاری کنگره سیزدهمسیزدهمین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی کشور مورخ 21-18 مهرماه 1391 به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزار خواهد شد. از اهداف کنگره سیزدهم می توان به ایجاد انگیزه در دانشجویان جهت تمایل یافتن به سمت تحقیق و پژوهش، برقراری ارتباطات علمی-پژوهشی و تبادل اطلاعات بین دانشجویان و اساتید دانشگاه‌های سراسر کشور اشاره کرد. کنگره سیزدهم با همکاری دبیرخانه دائمی کنگره‌های ملی و بین‌المللی، کمیته راهبردی، شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشجویی و تیم برگزاری کنگره برگزار خواهد شد. با توجه به اهداف بیان شده، محورهای کنگره بخش‌های مختلفی از بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را در بر می‌گیرد که شامل علوم بالینی پزشکی، علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، پیراپزشکی، مامایی و پرستاری، فیزیوتراپی و علوم توان بخشی، بهداشت و تغذیه، طب اسلامی، طب سنتی و مکمل، تولید علم دینی و قرآن پژوهی در طب، تحقیقات نظام سلامت، پژوهش در آموزش، فناوری‌های نوین و اخلاق در تحقیقات پزشکی می‌باشد. جهت افزایش مخاطبین کنگره، محورهای ویژه کنگره به تحقیقات بین رشته‌ای، ابداعات و اختراعات اختصاص پیدا نمود.تاریخ‌‌های مهم پیش‌رو در کنگره عبارتند از:آخرین مهلت ارسال مقالات: 15 اردیبهشت 1391 پایان داوری مقالات: 15 مرداد 1391 اعلام نتایج اولیه: 10 شهریور 1391 اعلام نتایج نهایی ( نحوه، پانل و زمان ارائه): 20 شهریور 1391 آخرین مهلت ثبت کارگاه: 1 مهر 1391 آخرین مهلت ثبت نام سهمیه آزاد: 5 مهر 1391 آخرین مهلت ثبت نام در کارگاه‌ها و نشست‌ها: 15 مهر 1391 از ابتکارات کنگره سیزدهم می‌توان به سلسله کتابچه‌های راهنما که شامل فراخوان مقاله، نحوه شرکت در کنگره و روند برگزاری کنگره می‌باشد، اشاره کرد. کتابچه اول شامل تمام جزئیات مرتبط با راهنما و دستورالعمل ارسال خلاصه مقالات، روند داوری، کارگاه‌ها و نشست‌ها، آشنایی با نحوه نگارش خلاصه انواع مقالات و اخلاق در نگارش مقالات علمی می‌باشد.از دیگر ابتکارات کنگره سیزدهم، فرم تعهد ارائه مقاله جهت پیشگیری از هرگونه نقض اخلاق در ارائه مقالات می‌باشد. ارائه دهنده می‌بایست فرم را پس از تکمیل به امضای استاد راهنما ، مدیر یا معاون پژوهشی دانشگاه رسانده و فایل مورد نظر را نیز در هنگام ارسال خلاصه مقاله خود بارگذاری نمایند.جهت آموزش و جذب داوران دانشجو، دو کارگاه آموزش داوری مقالات در تاریخ‌های 6-5 و 19-18 خردادماه به وسیله دبیرخانه کنگره سیزدهم در ساختمان معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار خواهد شد. 
  قابل توجه دانشجویان علاقه مند به فعالیت در کمیته تحقیقات دانشجویی
از دانشجویان علاقه مند به فعالیت در کمیته تحقیقات دانشجویی دعوت به عمل می آید از تاریخ 1/2/93 به کمیته تحقیقات دانشجویی مراجعه نمایند....    بيشتر »
شنبه 23 فروردين 1393 ساعت 1:14
  قابل توجه دانشجویان علاقه مند به شرکت در کنگره های دانشجویی
احتراما̋ به استحضار می رساند پانزدهمین کنگره سالیانه پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی کشور از تاریخ 11 الی 14 شهریور ماه 93 در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار می گردد.دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در این همایش از تاریخ 1/2/93 به کمیته تحقیقات دانشجویی مراجعه نمایند....    بيشتر »
شنبه 23 فروردين 1393 ساعت 1:12
  پیام تبریک سال نو
آمد نوروز هم از بامداد، آمدنش فرخ و فرخنده باد. با استعانت از آفریدگار جهان ، و به انگیزه ی رستاخیز طبیعت ، فرا رسیدن بهاران شکوهمند را که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت است به حضوراساتید محترم و دانشجویان گرامی تبریک عرض نموده وازآستان حضرت احدیت، مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران کهنسال، مسالت می نماییم. کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه ...    بيشتر »
شنبه 24 اسفند 1392 ساعت 14:11
  برگزاری کارگاه های پروپوزال نویسی، انواع مطالعات و روش های جستجو در منابع علمی
هسته پیراپزشکی کمیته تحقیقات دانشجویی در نظر دارد جهت توانمندسازی دانشجویان، مجموعه کارگاه های پروپوزال نویسی، انواع مطالعات و روش های جستجو در منابع علمی را در روز پنج شنبه مورخ 15/12/92 از ساعت 8 الی 12:30 برگزار نماید. جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به هسته پیراپزشکی کمیته تحقیقات دانشجویی مستقر در دانشکده پیراپزشکی مراجعه فرمایید....    بيشتر »
سه شنبه 13 اسفند 1392 ساعت 13:47
  برگزاری کارگاه روش تحقیق و پروپوزال نویسی ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ورودی 92
کمیته تحقیقات دانشجویی در راستای توانمندسازی دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی 92، در نظر دارد سری دوم کارگاه‌ روش تحقیق و پروپوزال نویسی ویژه دانشجویان شرکت کننده در سری اول کارگاه مذکور را در روز شنبه مورخ 19/11/92 از ساعت 17-15 در سالن توانمندسازی معاونت تحقیقات و فناوری برگزار نماید.تاکید می گردد حضور دانشجویان در این دوره منوط به ارائه پروپوزال تمرینی تا تاریخ 21/10/92 به کمیته تحقیقات دانشجویی می باشد....    بيشتر »
شنبه 7 دي 1392 ساعت 8:50
آدرس: بابل - خيابان گنج افروز - دانشگاه علوم پزشكي بابل تلفن : 5-2229591-0111 فاكس: 2290181-0111 كدپستي: 47745-47176 Email: info@mubabol.ac.ir