برگزاری کارگاه های پروپوزال نویسی، انواع مطالعات و روش های جستجو در منابع علمی
سه شنبه 13 اسفند 1392 ساعت 13:47
   
هسته پیراپزشکی کمیته تحقیقات دانشجویی در نظر دارد جهت توانمندسازی دانشجویان، مجموعه کارگاه های پروپوزال نویسی، انواع مطالعات و روش های جستجو در منابع علمی را در روز پنج شنبه مورخ 15/12/92 از ساعت 8 الی 12:30 برگزار نماید. جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به هسته پیراپزشکی کمیته تحقیقات دانشجویی مستقر در دانشکده پیراپزشکی مراجعه فرمایید.
 


گروه خبر:               تعداد
صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعدی

  برنامه کارگاه های آموزشی شش ماه اول سال 1393
جهت مشاهده برنامه کارگاه های آموزشی شش ماه اول سال جاری به کمیته تحقیقات دانشجویی مراجعه فرمایید.
سه شنبه 2 ارديبهشت 1393 ساعت 1:32

  برگزاری کارگاه پژوهش در پزشکی ویژه ورودی های 91-92
کمیته تحقیقات دانشجویی در نظر دارد جهت توانمندسازی دانشجویان ورودی 91-92 کارگاه "پژوهش در پزشکی" را در تاریخ 9/2/93 برگزار نماید. جهت ثبت نام به دفتر کمیته تحقیقات دانشجویی واقع در معاونت پژوهشی مراجعه فرمایید.
سه شنبه 2 ارديبهشت 1393 ساعت 1:11

  برگزاری کارگاه های Endnote و چکیده نویسی مقاله
کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده پیراپزشکی جهت توانمندسازی دانشجویان در نظر دارد کارگاه های چکیده نویسی مقاله را در روز سه شنبه مورخ 2/2/93 و Endnote را در روز چهارشنبه مورخ 3/2/93 از ساعت 17-15 برگزار نماید. جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به دفتر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده پیراپزشکی واقع در طبقه سوم آن دانشکده مراجعه فرمایید.
دو شنبه 1 ارديبهشت 1393 ساعت 2:28

  قابل توجه دانشجویان علاقه مند به فعالیت در کمیته تحقیقات دانشجویی
از دانشجویان علاقه مند به فعالیت در کمیته تحقیقات دانشجویی دعوت به عمل می آید از تاریخ 1/2/93 به کمیته تحقیقات دانشجویی مراجعه نمایند.
شنبه 23 فروردين 1393 ساعت 1:14

  قابل توجه دانشجویان علاقه مند به شرکت در کنگره های دانشجویی
احتراما̋ به استحضار می رساند پانزدهمین کنگره سالیانه پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی کشور از تاریخ 11 الی 14 شهریور ماه 93 در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار می گردد.دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در این همایش از تاریخ 1/2/93 به کمیته تحقیقات دانشجویی مراجعه نمایند.
شنبه 23 فروردين 1393 ساعت 1:12

  پیام تبریک سال نو
آمد نوروز هم از بامداد، آمدنش فرخ و فرخنده باد. با استعانت از آفریدگار جهان ، و به انگیزه ی رستاخیز طبیعت ، فرا رسیدن بهاران شکوهمند را که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت است به حضوراساتید محترم و دانشجویان گرامی تبریک عرض نموده وازآستان حضرت احدیت، مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران کهنسال، مسالت می نماییم. کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه
شنبه 24 اسفند 1392 ساعت 14:11

  برگزاری کارگاه روش تحقیق و پروپوزال نویسی ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ورودی 92
کمیته تحقیقات دانشجویی در راستای توانمندسازی دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی 92، در نظر دارد سری دوم کارگاه‌ روش تحقیق و پروپوزال نویسی ویژه دانشجویان شرکت کننده در سری اول کارگاه مذکور را در روز شنبه مورخ 19/11/92 از ساعت 17-15 در سالن توانمندسازی معاونت تحقیقات و فناوری برگزار نماید.تاکید می گردد حضور دانشجویان در این دوره منوط به ارائه پروپوزال تمرینی تا تاریخ 21/10/92 به کمیته تحقیقات دانشجویی می باشد.
شنبه 7 دي 1392 ساعت 8:50

  افراد برتر در حوزه پژوهش دانشجویی دانشگاه
موفقیت اعضای شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشجویی آقایان امین ضرغامی و میلاد متولی و خانم فاطمه ایزدپناه در کسب عنوان پژوهشگر برتر دانشجویی دانشگاه را به ایشان تبریک گفته و موفقیت های بیش تر ایشان را در سایر حوزه ها خواستاریم.
پنج شنبه 5 دي 1392 ساعت 17:51

  کارگاه طراحی پوستر برای کنگره های پژوهشی
کمیته تحقیقات دانشجویی در نظر دارد کارگاه آموزشی نحوه طراحی پوستر برای کنگره های پژوهشی را در روز شنبه مورخ 23 آذر ماه در سالن شورای معاونت تحقیقات و فناوری برگزار نماید. بدین وسیله از دانشجویان علاقه مند به ویژه دانشجویانی که دارای مقاله پذیرفته شده در اولین همایش پژوهشی سالیانه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل هستند، دعوت می شود تا در این کارگاه شرکت کنند.
پنج شنبه 21 آذر 1392 ساعت 22:7

  برگزاری کارگاه ویژه دانشجویان رشته های کارشناسی ارشد
در راستای توانمندسازی دانشجویان تحصیلات تکمیلی، کمیته تحقیقات دانشجویی در نظر دارد کارگاه "روش تحقیق و پروپوزال‌نویسی" ویژه دانشجویان رشته های کارشناسی ارشد ورودی 92 را در روز چهارشنبه مورخ 20/9/92 از ساعت 17-15 در سالن توانمندسازی معاونت پژوهشی برگزار نماید. دانشجویان ارشد 92 می توانند جهت ثبت نام از تاریخ 16/9/92 به این کمیته مراجعه فرمایند.
سه شنبه 12 آذر 1392 ساعت 12:30

  دستاوردی دیگر
مورد استناد قرار گرفتن مقاله ی آقای حمید مهدی زاده عضو شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشجویی با عنوان "Evaluation of the role of opium addiction in acute myocardial infarction as a risk factor" را در یکی از مقالات چاپ شده در مجله وزین Nature Cardiology Review با ضریب تاثیر 5 را به ایشان و تمامی اعضای کمیته تحقیقات دانشجویی تبریک می گوییم.
جمعه 8 آذر 1392 ساعت 14:29

  برگزاری جلسه اقتصاد مقاومتی در کمیته
در راستای اهداف بلند مدت و کوتاه مدت در زمینه آگاهی رسانی و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی در دانشگاه ها خصوصا̋ نهاد‌های دانشجویی، اولین جلسه دانشجویی اقتصاد مقاومتی در تاریخ 26/8/92 در کمیته تحقیقات دانشجویی برگزار گردید. طی این جلسه که با حضور تنی چند از دانشجویان فعال این مرکز برگزار شد دانشجویان به ارائه نظرات و پیشنهادات خود در زمینه‌های مختلف با نگاه اقتصاد مقاومتی پرداختند. نظرات خوبی در این جلسه ارائه شد. خصوصا̋ با نگاه ویژه به مقوله اقتصاد مقاومتی در زمینه پژوهش و مسائل آن که در نهایت به صورت یک گزارش آماده و در اختیار کمیته اقتصاد مقاومتی دانشگاه قرار خواهد گرفت.
سه شنبه 28 آبان 1392 ساعت 10:17

  چهاردهمین جلسه فیلد پژوهشی قلب
فیلد پژوهشی قلب در نظر دارد سری جدید جلسات با عنوان "معرفی جراحی های شایع قلب" با موضوع CABG و ترمیم دریچه را از روز شنبه مورخ 2 آذر ماه از ساعت 15 در سالن توانمندسازی معاونت تحقیقات و فناوری برگزار نماید. بدین وسیله از دانشجویان علاقه مند دعوت می شود تا در این جلسات شرکت کنند.
دو شنبه 27 آبان 1392 ساعت 16:47

  اطلاعیه
به اطلاع تمامی دانشجویان عضو کمیته می رساند جهت گرفتن کارت عضویت به کمیته تحقیقات دانشجویی مراجعه نمایند.
شنبه 25 آبان 1392 ساعت 14:20

  ثبت نام در فیلد های پژوهشی
از دانشجویان علاقه مند دانشکده پیراپزشکی جهت تشکیل فیلد های پژوهشی آن دانشکده با موضوعات سرطان- اتاق عمل و هوشبری -پرتوپزشکی ( رادیولوژی، رادیوتراپی و پزشکی هسته ای ) وعلوم آزمایشگاهی ثبت نام به عمل می آید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به کمیته تحقیقات دانشجویی مراجعه فرمایید. آخرین مهلت ثبت نام:25/8/92 جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تا تاریخ 25/8/92 به کمیته تحقیقات دانشجویی مراجعه نمایید.
يك شنبه 12 آبان 1392 ساعت 14:6

  درخشش اعضای کمیته تحقیقات دانشجویی در چهاردهمین کنگره سالیانه پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی کشور
کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل با حضوری چشمگیردرچهاردهمین کنگره سالیانه پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی کشوردرساری برگ زرین دیگری به کارنامه درخشان این دانشگاه افزود.این کنگره ازتاریخ 10-7 آبان ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزارگردید.اعضای کمیته تحقیقات دانشجویی آقایان سید محمد عبدالله پور و شهریارافتخاریان درارائه شفاهی حائز رتبه برترشدند وآقای حمید مهدی زاده، بعنوان داوربرترکنگره معرفی گردید واین کمیته درمیان پنج دانشگاه برترکشورازنظرکسب مقام قرارگرفت
شنبه 11 آبان 1392 ساعت 13:33

  کسب مقام دوم کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل در نوزدهمین جشنواره رازی
انتخاب شایسته کمیته تحقیقات دانشجویی بابل در نوزدهمین جشنواره پزشکی رازی به عنوان دومین کمیته ی برتر دانشگاه های تیپ دو را به سرپرست محترم ، اعضای محترم شورای مرکزی ، تمامی اعضای کمیته تحقیقات بابل، دانشجویان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی بابل تبریک عرض نموده و از خداوند منان سعادت و موفقیت روزافزون این مجموعه را آرزومندم. دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی بابل
يك شنبه 5 آبان 1392 ساعت 8:33

  برگزاری جلسه ارائه مقالات قبل از کنگره سالیانه
کمیته تحقیقات دانشجویی قصد دارد در جهت افزایش کیفیت ارائه مقالات دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل در چهاردهمین کنگره سالیانه پزوهشی دانشجویان علوم پزشکی کشور، یک پنل ارائه مقاله در روز شنبه 3 آبان ماه از ساعت 15 در سالن توانمندسازی معاونت تحقیقات و فناوری برگزار نماید. بدین وسیله از تمامی دانشجویانی که دارای مقاله پذیرفته شده در کنگره سالیانه چهاردهم هستند دعوت می شود تا در این پنل مقالات خود را ارائه دهند.
جمعه 3 آبان 1392 ساعت 16:9

  کارگاه آموزش داوری مقالات
کارگاه آموزش داوری مقالات در کنگره های پژوهشی (ویژه اولین همایش پژوهشی سالیانه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل) در روز دوشنبه مورخ 29 مهرماه در سالن شورای معاونت تحقیقات و فناوری بر گزار می شود. جهت کسب اطلاعات بیش تر به سایت همایش مراجعه نمایید.
سه شنبه 23 مهر 1392 ساعت 17:21

  بارقه های امید در پیشرفت بنیادین پژوهش کشور؛ با انتصاب معاونت جدید تحقیقات و فن آوری رقم خورد.
با حکم رسمی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور دکتر رضا ملک زاده به سمت معاوت تحقیقات و فن آوری آن وزارتخانه منصوب گردید. این انتخاب می تواند باعث ارتقای روحیه پژوهشگری در میان جامعه پژوهش کشور گردد.
جمعه 12 مهر 1392 ساعت 18:38

  اولین همایش پژوهشی سالیانه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل
اولین همایش پژوهشی سالیانه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل مقارن با هفته پژوهش در ...
دو شنبه 8 مهر 1392 ساعت 16:7

  پیام تبریک
کسب رتبه دهم کشوری در حیطه علوم پایه در پنجمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در کرمان را به آقای حمید مهدی زاده ، دانشجوی پزشکی ورودی 85 ، از اعضای محترم شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشجویی و عضو فعال ، توانمند و پیشکسوت این مرکز و همچنین کسب رتبه یازدهم در حیطه علوم پایه را به آقای صابر قربان نژاد ، دانشجوی پزشکی ورودی 87 را به ایشان ، تمامی دانشجویان دانشگاه ، تیم اعزامی المپیاد و مسئولین محترم دانشگاه تبریک عرض نموده و موفقیت روزافزون برایشان آرزومندیم.
دو شنبه 8 مهر 1392 ساعت 8:15

  انتخاب مسئول نشریات کمیته تحقیقات دانشجویی
کمیته تحقیقات دانشجویی در راستای انتخاب مسئول نشریات این مرکز از علاقمندان دعوت به عمل می آورد. افراد با ارائه مستندات و سوابق قبلی جهت ثبت نام به کمیته تحقیقات دانشجویی مراجعه نمایند. مهلت ثبت نام : تا تاریخ 21/7/92 از ساعت 8 الی 15 در کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه
دو شنبه 8 مهر 1392 ساعت 8:14

  انتخابات مسئول هسته پرستاری-مامایی
کمیته تحقیقات دانشجویی در راستای تشکیل هسته پرستاری – مامایی از علاقمندان این رشته ها جهت شرکت در انتخابات مسئول هسته دعوت به عمل می آورد. افراد متقاضی با ارائه شناسه پژوهشی و سوابق اجرائی خود جهت ثبت نام به کمیته تحقیقات دانشجویی مراجعه نمایند. مهلت ثبت نام : تا تاریخ 21/7/92 از ساعت 8 الی 15 در کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه
دو شنبه 8 مهر 1392 ساعت 8:11

  جلسه فیلد قلب
دوازدهمین جلسه فیلد پژوهشی قلب در روز چهارشنبه مورخ 10 مهرماه در محل سالن توانمندسازی معاوت پژوهشی برگزار می شود. این جلسه مربوط به ...
چهار شنبه 3 مهر 1392 ساعت 15:3

صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعدی
      

آدرس: بابل، خیابان گنج افروز، دانشگاه علوم پزشکی بابل، معاونت تحقیقات و فناوری، کمیته تحقیقات دانشجویی

تلفاکس: 32190971-011    کدپستی: 47745-47176  Email: Src.mubabol@gmail.com